جمله امروز ما:
خدا به هر کی که دلش دریا باشه، کشتی میده.

دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 22 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 553 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 43×
 • اوقات شرعی


  Warning: A non-numeric value encountered in /home/manajour/public_html/wp-content/plugins/azan/index.php on line 122

 • بهترین کلاس آموزش لاته آرت را در آکادمی کافی پارس تجربه کنید
  19 فوریه 2024 - 10:49
  شناسه : 4792

  زمان مطالعه: ۵ دقیقه بهترین کلاس آموزش لاته آرت را در آکادمی کافی پارس تجربه کنید این مقاله برای افرادی است که در صنعت قهوه و باریستایی فعالیت می کنند و قصد د ارند به یک حرفه ای در این صنعت تبدیل شوند. یکی از مواردی که از معیار های حرفه ای بودن باریستاها محسوب می شود هنر لاته […]

  ارسال توسط :
  پ
  پ
  زمان مطالعه: ۵ دقیقه

  بهترین کلاس آموزش لاته آرت را در آکادمی کافی پارس تجربه کنید

  این مقاله برای افرادی است که در صنعت قهوه و باریستایی فعالیت می کنند و قصد د ارند به یک حرفه ای در این صنعت تبدیل شوند. یکی از مواردی که از معیار های حرفه ای بودن باریستاها محسوب می شود هنر لاته آرت است. لاته آرت هم همانند باریستایی نیاز به تخصص دارد، شما برای تبدیل به یک لاته آرتیست حرفه ای باید مهارت های تخصصی این حوزه را به صورت کامل آموزش ببینید.

  تمامی افرادی که قصد یادگیری مبحثی در حوزه ای را دارند سعی می کنند بهترین آن را انتخاب کنند تا موفقیت خود را تضمین کنند و آموزش های با کیفیتی را درقبال هزینه و زمانی که می پردازند دریافت کنند.

  امروز قصد داریم بهترین آموزشگاه باریستایی و لاته آرت کشور را به شما معرفی کنیم تا یک تجربه خوب و به یاد مادندنی برای افرادی که قصد یادگیری هنر لاته آرت دارند رقم بزنیم.

  آکادمی کافی پارس با آموزش باریستایی، بارتندری، لاته آرت و تعمیرات ماشین اسپرسو و مزایای ویژه ای که در نظر گرفته است اقدام به جلب رضایت و اعتماد هنرجویان کرده است و باعث ایجاد یک تجربه عالی برای آنان شده است.

  مشاوره رایگان قبل از ثبت نام در آکادمی کافی پارس

  آکادمی کافی پارس به منظور جهت گیری بهتر هنرجویان، با تیم تخصصی خود مشاروه رایگان ارائه می دهد، این امر باعث می شود تا هنرجویان بتوانند به بهترین نحو ممکن تصمیم بگیرند که آیا این دوره مناسب آنان است یا خیر؟ یا با شرکت در این دوره چه آموزش هایی دریافت می کنند؟

  1.11 - بهترین کلاس آموزش لاته آرت را در آکادمی کافی پارس تجربه کنید

  کلاس آموزش لاته آرت آکادمی کافی پارس مناسب چه کسانی است؟

  کلاس آموزش لاته آرت آکادمی کافی پارس مناسب افرادی است که در صنعت قهوه و باریستایی فعالیت می کنند و آن دسته از باریستا هایی که قصد افزایش مهارت های خود در این زمینه دارند می توانند در این دوره آموزشی ثبت نام کنند و به عنوان یک لاته آرتیست و باریستای حرفه ای در کافه و رستوران های معتبر شروع به کار کنند.

  باریستاهایی که در کلاس آموزش لاته آرت شرکت می کنند بعد از اتمام دوره توانایی طرح زدن لاته آرت و همچنین طرح های کاستوم نیز دارند، همین امر باعث می شود بهترین کافی شاپ ها به دنبال شما باشند.

  سرفصل های کلاس آموزش لاته آرت چیست؟

  آموزش و آشنایی با شیمی شیر

  آموزش و آشنایی با شیمی قهوه

  آموزش روند شکل گیری آرت

  آموزش انواع دسته بندی آرت ها

  آموزش انواع روش های فوم گیری اصولی

  آموزش تخصصی دمای شیر برای پایداری لته آرت

  آموزش هماهنگی اعصاب و عضله در لته آرت

  آموزش تخصصی پورینگ و زیرسازی

  آموزش تخصصی شناورسازی شیر روی قهوه

  آموزش انواع ریزش ساده

  آموزش انواع ریزش پیشرفته

  آموزش تخصصی آرت های هارت و تولیپ و روزتا و…

  آموزش تخصصی قلم زنی (etching)

  و…

  کلاس نیمه خصوصی آموزش لاته آرت در کافی پارس

  کلاس آموزش لاته آرت آکادمی کافی پارس با ۳ هنرجو برگزار می شود که باعث می شود هنرجویان بتوانند به بهترین نحو ممکن از کلاس و مباحث آموزشی بهره ببرند و افراد با هر میزان هوشی که دارند همراه با استاد و دیگر هنرجویان به تبادل اطلاعات و رفع اشکال بپردازند.

  تجهیزات کامل در آموزشگاه کافی پارس

  وجود تجهیزات کامل در هر مجموعه ای نیاز است، در همین  راستا تمامی کلاس های آموزش لاته آرت در آکادمی کافی پارس همانند یک کافه حرفه ای تجهیز شده تا هنرجو در امر آموزش و تمرینات هیچ مشکل نداشته باشد.

   

   

   

  21.11 - بهترین کلاس آموزش لاته آرت را در آکادمی کافی پارس تجربه کنید

  تضمین آموزشی در آکادمی کافی پارس

  تضمین آموزش در کافی پارس به این معناست که، آکادمی کافی پارس تضمین می دهد تمامی آموزش ها دقیقا مناسب نیاز بازار کار باشد و مطابق با آنچه که در کافه و رستوران های حرفه ای به آن نیاز دارند به هنرجویان آموزش داده شود. همچنین تضمین داده می شود تمامی مباحث به روز باشد تا هنرجو با تمامی موارد مورد نیاز یک لاته آرتیست حرفه ای آشنا شود.

  مدرک معتبر لاته آرتیست حرفه ای

  آکادمی کافی پارس بعد از اتمام دوره آموزش به تمامی هنرجویان مدرک ویژه فنی حرفه ای و بین المللی ارائه می دهد که مزایای ویژه ای دارد، حتی مناسب افرادی است که قصد مهاجرت به دیگر کشور ها را دارند و میخواهد یک مهارجت آسان را با یک معتبر تجربه کنند، این مدرک به مهاجرت آنان کمک میکند.

  به غیر از کمک به مهاجرت افراد، مناسب افرادی است که قصد راه اندازی کافی شاپ دارند و به دریافت پوانه کسب آنان کمک میکند و افراد با مراجعه به بانک های می توانند وام ۱۰۰ الی ۲۰۰ میلیون تومانی دریافت کنند.

  کارت گارانتی ۵ ساله آکادمی کافی پارس

  این آموزشگاه معتبر به منظور جلب رضایت هنرجویان و ایجاد یک تجربه عالی در آموزش لاته آرت بعد از اتمام دوره یک کارت گارانتی ۵ ساله به هنرجویان اعطا می کند که مزایای و امکانات ویژه ای را در اختیار هنرجویان قرار می دهد.

  از جمله این مزایا می توان به کلاس های رفع اشکال و تمرین تکرار همراه با اساتید حرفه ای اشاره کرد که هنرجو می تواند تا ۵ سال در آنها شرکت کند و در حضور اساتید و دیگر هنرجویان مشکلات خود را برطرف کند و از تجهیزات عالی آکادمی به صورت رایگان و بی قید و شرط استفاده کند.

  علاوه بر این مورد آکادمی کافی پارس به منظور به روز رسانی علم باریستایی و هنر لاته آرت برای تمامی هنرجویان خود ورکشاپ ها و تور های بازدید از کارخانه رایگان برگذار می کند و هر هنرجو تا ۵ سال زمان دارد در این برنامه های ویژه شرکت کند.

   

  31.11 - بهترین کلاس آموزش لاته آرت را در آکادمی کافی پارس تجربه کنید

  سخن آخر

  در آکادمی کافی پارس، تجربه بهترین کلاس آموزش لاته آرت را برای شما فراهم کرده و به شما این افتخار را می‌دهد که به عنوان یک حرفه ای و لاته آرتیست متخصص، با اطمینان و مهارت کافی بهترین لحظات قهوه‌سازی را برای خود و دیگران خلق کنید. آکادمی کافی پارس با استفاده از تجربه حرفه‌ای مدرسان و تجهیزات پیشرفته، در دوره لاته آرت، هنر و علم قهوه را با هم آمیخته و به شما مهارت‌های لازم را آموزش می‌دهد. به یاد داشته باشید، آکادمی کافی پارس، محیطی است که عشق به قهوه را به یادگیری تبدیل می‌کند و شما را به دنیای شگفت‌انگیز و سرگرم‌کننده باریستایی می‌برد. بهترین لحظاتتان در دنیای قهوه با آکادمی کافی پارس شروع می‌شود و بهترین تجربه را برای شما رقم میزند.

  تبلیغ در سایت مانا

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.