جمله امروز ما:
خدا به هر کی که دلش دریا باشه، کشتی میده.

دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 22 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 553 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 43×
 • اوقات شرعی


  Warning: A non-numeric value encountered in /home/manajour/public_html/wp-content/plugins/azan/index.php on line 122

 • تولیدی سازه کناف در استان البرز و کرج
  07 مارس 2023 - 21:37
  شناسه : 4068

  زمان مطالعه: ۸ دقیقه تولیدی سازه کناف در استان البرز و کرج سازه کناف یکی از مهمترین مصالح ساختمانی در باار امروز دکوراسیون داخلی است که نمای بسیار خاص و الی به ساختمان و خانه می دهد و می توان آن را به عنوان یک انقلاب در صنعت دکوراسیون داخلی ساختمان دانست. اهمیت استفاده از سازه کناف در چیست؟ […]

  ارسال توسط :
  پ
  پ
  زمان مطالعه: ۸ دقیقه

  تولیدی سازه کناف در استان البرز و کرج

  سازه کناف یکی از مهمترین مصالح ساختمانی در باار امروز دکوراسیون داخلی است که نمای بسیار خاص و الی به ساختمان و خانه می دهد و می توان آن را به عنوان یک انقلاب در صنعت دکوراسیون داخلی ساختمان دانست.

  اهمیت استفاده از سازه کناف در چیست؟

  با پیشرفت تکنولوژی در سال‌های اخیر، مصالح نوین جایگزین مصالح سنتی شدند که یکی از آن‌ها سازه کناف است. در واقع با سیستم ‌های جدید در صنعت ساختماپ

  ن‌ سازی، می ‌توان مصالح سنتی را کنار گذاشته و از مصالح نوینی که سبک ‌تر و کم‌ هزینه‌ تر هستند، استفاده کرد. صفحات روکش‌دار گچی نمونه ای از مصالح نوین اند که در صنعت ساخت ‌و ساز به‌ عنوان سازه‌ کناف مشهور اند.

  کناف ها بیش ‌از ۸۰ سال است که در صنایع ساختمانی حضور دارند و اولین بار توسط شرکت برادران کناس در سال ۱۹۳۲ تولید و عرضه شدند. این شرکت سقف ‌ها و دیوار های جداکننده را که در واقع تعدادی ورق از فلز های یکپارچه گالوانیزه و گچ هستند، تولید کرده و صفحات قیمت سازه کناف

  روکش‌دار گچی و سیمانی را بر روی آن پیچ می کند. با استفاده از این دیوار و سقف‌های کاذب می‌توان فضای جدیدی را بسیار مدرن تر و کم هزینه تر از روش های سنتی ایجاد کرد.

  1 - تولیدی سازه کناف در استان البرز و کرج

   

   

  درز بین این صفحات را می‌توان با بتونه درزگیر پر کرد و سطوح صافی ایجاد کرد تا در نهایت بتوان آن را رنگ نمود و به فضای زیباتری دست یافت. خرید سازه کناف نسبت ‌به دیوارهای سنتی ۱۰ تا ۱۵ برابر سبک‌ تر بوده و با کاهش بار ساختمان و خنثی نمودن نیروی زلزله، علاوه بر کمک به ایجاد فضایی مدرن و کم هزینه، به استحکام ساختمان نیز کمک می کند.

  در صورتی‌ که علل خاصی باعث تخریب ساختمان شود، به ‌علت وزن کم سیستم کناف، خطرات جانی برای ساکنان آن کم بوده و می‌توان به مقدار قابل‌ ملاحظه‌ای در هزینه باز سازی صرفه‌ جویی کرد. خرید سازه‌ کناف علاوه ‌بر آنکه سبک بوده و قابل ‌حمل است، قابل حمل در مسافت

  ‌های طولانی است زیرا دارای بسته ‌بندی مناسب بوده و آسیبی مصالح را تهدید نمی کند. کم‌ حجم بودن مصالح سازه کناف نسبت ‌به مصالح سنتی نیز باعث شده تا هزینه‌های حمل کاهش پیدا کند.

  این سیستم دسترسی آسان به تاسیسات مکانیکی و الکتریکی را فراهم می کند و در صورت ترکیدن لوله‌ های تاسیسات، به‌ راحتی می ‌توان قسمت ‌ه

  ای آسیب ‌دیده را تشخیص و به تعمیر آن پرداخت. زمانی که کناف در اثر ضربه آسیب ببیند، به ‌راحتی تعویض و تعمیر خواهد شد. تمام این ها در صورتی است که این سازه از طول عمر بسیار زیادی برخوردار است و در نتیجه افزایش عمر مفید ساختمان را سبب می‌شود.

  همان طور که پیش تر هم به این موضوع اشاره شد، استفاده از مزایای سازه های کناف همچون سازه F47، سازه U36 کناف، سازه L25 کناف، سازه U کناف و سازه  L کناف، با خرید ازمراکز معتبر همچون عمارت دکور حاصل می شود؛ برای کسب اطلاع بیشتر از قیمت خرید سازه اف ۴۷ کناف و خرید محصولاتی با کیفیت همچون سازه کناف با ورق کاشان، با مشاوران مجرب این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

  خرید سازه کناف از عمات دکور چگونه است؟

  2 - تولیدی سازه کناف در استان البرز و کرج 

   

  عمارت دکور به عنوان مجرب ترین تولید کننده سازه کناف در استان البرز و همچنین معتبر ترین تولید کننده سازه کناف در کرج، در حال حاضر محصولات زیر را ارائه می دهد:

  • سازه اف ۵۰ کناف
  • سازه یو ۵۰ کناف
  • سازه ال ۵۰ کناف

  سازه اف

  سازه F50 عمارت دکور با ورق کاشان که بهترین ورق موجود در بازار است تولید شده و به صورت شاخه ای و متری به فروش می رسد. با استفاده از خرید آنلاین سازه کناف در کرج و خرید آنلاین سازه کناف در استان البرز می توان این محصول را تهیه و در سراسر استان البرز تحویل گرفت.

  سازه ال

  سازه L50 کناف در عمارت دکور همچون سایر محصولات این مجموعه با استفاده از بهترین ورق موجود در بازار برای ساخت سازه کناف ایران، یعنی ورق کاشان در تولیدی سازه کناف، تولید و به صورت متری و شاخه ای عرضه می گردد.

  سازه یو

  خرید سازه U کناف در کرج و خرید سازه U کناف در استان البرز، با امکان تحویل در سراسر استان یاد شده، در مجموعه عمارت دکور امکان پذیر است؛ ضمن اینکه تولید این محصول به صورت شاخه ای  متری و با ورق کاشان صورت گرفته است.

   

  سازه های عمارت دکور سازه L50 عمارت دکور سازه F50 عمارت دکور سازه U50 عمارت دکور
  نوع ورق ورق کاشان ورق کاشان ورق کاشان
  فروش آنلاین دارد دارد دارد
  نحوه فروش متری و شاخه ای متری و شاخه ای متری و شاخه ای

   

  زیرسازی کناف

   

  3 - تولیدی سازه کناف در استان البرز و کرج

   

  زیرسازی به منظور نصب کناف به واسطه اتصالات فلزی و گالوانیزه ای انجام می شود. مهم‌ترین قطعاتی که در ساختار زیرسازی سقف‌ کاذب و سازه‌های اتصالی مورد استفاده واقع می شوند، رول بولت ها یا همان فشنگ‌ها، انواع آویز، پیچ ها و مهره‌ها هستند.

  اجرای کناف

  با گریزی بر روند کار افراد کناف کار در استان البرز و کناف کار در کرج، می توان مشاهده کرد که در در دومین مرحله نصب کناف یعنی اجرا، لایه پوشاننده

  زیرسازی یا همان نمای سقف را با نوعی روکش نصب می نمایند؛ مهم‌ترین ابزاری که در حین انجام این مرحله یعنی اجرای کناف در استان البرز یا اجرای کناف در کرج مورد استفاده قرار می گیرند، صفحات یکپارچه گچ برگ یا همان کناف، بتونه درزگیر، بتونه های ماستیک، رنگ‌های پوشاننده و پیچ‌های اتصال اند.

  نصب کناف و دکوراتیو

  بعد از پشت سر گذاشتن دو مرحله زیرسازی نصاب نصاب کناف در کرج  و اجرا، نوبت به سوار کردن قطعات کناف می رسد که این مرحله در ایده آل ترین حالت، در تیپ دو طرفه صورت می گیرد و نیازمند پشت سر گذاشتن مراحل متعددی است. در ادامه زیر سازی، اجرا و نصب کناف و دکووراتیو به روش تیپ دو طرفه را به طور مفصل مورد بررسی قرار می دهیم.

  خوشبختانه امروز محققان ایرانی توانسته اند بسیاری از قطعات مورد نیاز برای نصب کناف را تولید کنند اما هنوز برخی از قطعات مورد میاز توسط واردات

  تامین می شود.  دو روش برای انجام زیرسازی و اجرای سقف کناف وجود دارد که به اجرای دوطرفه و اجرای یک‌طرفه معروف اند. هر کدام از این روش‌ها می‌تواند براساس کاربرد و ویژگی هایش، در دکور ها و طراحی های خاصی به کار گرفته شود.

  مراحل نصب کناف در تیپ دوطرفه

  4 - تولیدی سازه کناف در استان البرز و کرج

  خوشبختانه امروز محققان ایرانی توانسته اند بسیاری از قطعات مورد نیاز برای نصب کناف را تولید کنند اما هنوز برخی از قطعات مورد نیاز توسط واردات تامین می شود.  دو روش برای انجام زیرسازی و اجرای سقف کاذب به روش کناف وجود دارد که به اجرای دوطرفه

  و اجرای یک‌طرفه معروف اند. ضمن اینکه هر کدام از این روش‌ها می‌تواند براساس کاربرد و ویژگی هایش، در دکور ها و طراحی های خاصی به کار گرفته شود، در میان این دو روش، اجرای دو طرفه مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است و به همین سبب ما در عمارت دکور به این روش می پردازیم. برای نصب کناف در تیپ دو طرفه باید بیش از ۱۰ مرحله را پشت سر بگذارید که عبارت‌اند از:

  تراز بندی

  اولین مرحله برای نصب کناف در تیپ دو طرفه، اینگونه است که به وسیله ترازهای لیزری و نخ‌های رنگی مخصوص، سقف را تراز بندی می کنند و سپس با استفاده از علامت تراز به دست آمده، ۴ نقطه به‌صورت نشانه‌های رنگی بر روی ۴ محیط مشخص می شود.

  نصب نبشی

  دومین مرحله نصب نبشی ها می‌باشد. در کناف کاری در استان البرز یا کنناف کاری در کرج، بعد از تراز ارتفاع و علامت گذاری در ۴ نقطه، نبشی ها را به کمک پیچ بر روی دیوار متصل می کنند.

  تعیین محل آویز ها

  مرحله بعدی نصب کناف، تعیین محل آویزها است. آویزها قطعاتی هستند که سقف سازه‌ای و سقف کاذب را به یکدیگر متصل می‌کنند. بعضی از کناف ها در صورتی‌ که از حد مجاز، دورتر یا نزدیک تر از زیربنا قرار گیرند، ترک خورده و تخریب می شوند.

  انتخاب نوع آویز

  کناف ها دارای شکل و مدل‌های متنوعی هستند و به‌ همین دلیل، آویزهای متنوعی برای نگهداری و اتصال آن‌ ها تولید شده‌ اند. می‌توانید نوع آویز را بر اساس نوع کناف خود انتخاب کنید. این آویز ها به مدیریت مشکلات احتمالی نیز کمک می کنند؛ برای مثال اگر فاصله سقف اصلی شما تا کناف کم بود، می‌توانید از آویزهایی استفاده کنید که ارتفاع کمی دارند.

  نصب آویز به سقف اصلی

  برای محقق شدن نصب کناف، بعد از آنکه آویزها را در جایگاه مشخص خود قرار دادید، اتصال آویز را انجام دهید. این عمل باید توسط فشنگ‌های اتصال یا رول بولت ها انجام شود. این اتصال به وسیله دستگاه هیلیتی انجام می‌شود. دستگاه هیلتی دستگاهی است که فشنگ‌ها سقف کشسان در کرج

  یا همان پیچ های اتصال را با سرعت خیلی زیاد شلیک کرده و باعث اتصال می‌شود. میزان قدرت دستگاه‌های هیلتی به‌قدری زیاد است که می‌تواند حتی تا حدود ۳ سانتی‌متر، فشنگ ها را به داخل سازه هایی از جنس بتن و سیمان عبور دهد.

  نصب زیر ساز استاد

  استاد ها  قطعاتی هستند که در سقف‌های تیپ ۲ طرفه، در ۲ جهت طولی و عرضی داخل دهانه سقف قرار می‌گیرند. این قطعات زیر ساختی توسط افراد کناف کار در کرج و یا کناف کار در استان البرز، در مکان هایی نصب می ‌شوند که کاربرد باروری داشته و باید برای تحمل وزن بار استحکام و مقاومت کافی داشته باشند؛ به همین دلیل است که این قطعات باربر، به‌ صورت موازی و با حد فاصل استاندارد نصب می ‌شوند. سازه‌های بلند استاد در ۲ سمت لبه ‌های خود، بر روی نبشی دیوار های محل، مهار نشین و آویز های سقف، به وسیله قطعات مخصوص زیرسازی می ‌شوند.

  نصب رانر های پانل خور

  در فرایند نصب کناف روش قرارگیری رانر بدین‌ صورت است که در جهت عمود بر زیر سازه های استاد، به شکل موازی با هم و با رعایت فواصل استاندارد از یکدیگر قرار می‌گیرند. اتصال سازه استاد به رانر های پانل خور به وسیله کلیپس های اتصال خم شده صورت می گیرد

  که به دنبال آن، تحمل دیوار کاذب افزایش می یابد. فاصله استاندارد رانر پانل خور و استاد بارور، ۶۰ سانتی‌ متر می باشد. گاهی ممکن است در نصب کناف، به منظور کاهش هزینه این فاصله را بیشتر در نظر بگیرند که کاهش طول عمر سقف کاذب و ترک برداشتن آن را منجر می‌شود.

  نصب پانل کناف

  مرحله بعدی، نصب پانل ‌های کناف است. در این مرحله باید پانل های گچی پیش‌ ساخته یا همان قطعات کناف را در سمت زیر سقف متصل می کنند. این مرحله نیز مانند بسیاری از مراحل قبلی، به وسیله هیلیتی انجام می‌شود. پیچ‌هایی که برای نصب کناف در این مرحله مورد استفاده قرار می‌گیرد، پیچ‌های کونیک نام دارد. این مدل از پیچ‌ها دارای انتهای تختی بوده که  فرو رفتگی در داخل گچ برگ را سبب شده و هم سطحی با آن را به دنبال دارد.

  دکوراتیو کردن سقف

  از مراحل انتهایی نصب کناف، این است که به سلیقه خود آن را دکوراتیو و تزئین کنید. در این مرحله باید  پانل ها را به‌صورت ۱ سطح صاف نصب کرده و سپس در مرحله ای دیگر، یک لایه کناف به حالت دکوری  روی آن نصب کنید و بعدی برجسته ایجاد سازید.

  نورپردازی

  از دیگر مراحل نصب کناف، نورپردازی آن است؛ در این مرحله می ‌توانید متناسب با سلیقه خود، محل نصب لامپ ‌ها و نور مخفی سقف کناف را تعیین کنید. برای این مرحله، استفاده از هالوژن ها و نوارهای ال ای دی، رایج است؛ به همین منظور، با ابزار مشخص مانند گِرد بُر ها، محل نصب لامپ را برش زده و خالی کنید. بعد از آن سیم ‌ها و ابزار های مخصوص نورپردازی را از داخل سوراخ ‌های ایجاد شده عبور دهید و پس از اتمام مراحل، به نصب لامپ ها بپردازید.

   

  تبلیغ در سایت مانا

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.