جمله امروز ما:
خدا به هر کی که دلش دریا باشه، کشتی میده.

پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 13 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 570 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 43×
 • اوقات شرعی


  Warning: A non-numeric value encountered in /home/manajour/public_html/wp-content/plugins/azan/index.php on line 122

 • فال سرنوشت ازدواج آنلاین
  11 دسامبر 2021 - 12:19
  شناسه : 1736
  ازدواج مرحله بسیار حساس در زندگی هر فرد است و این که دختر یا پسری بخواهد زندگی آینده اش را با شخص دیگری سهیم شود تصمیم بسیار دشواری است که نتیجه اش روی تمام ابعاد زندگی او اثر خواهد گذاشت.

  زمان مطالعه: ۷ دقیقه فال ازدواج متولدین هر ماه به چه صورت است؟ فال ازدواج آنلاین ازدواج مرحله بسیار حساس در زندگی هر فرد است و این که دختر یا پسری بخواهد زندگی آینده اش را با شخص دیگری سهیم شود تصمیم بسیار دشواری است که نتیجه اش روی تمام ابعاد زندگی او اثر خواهد گذاشت. شما اینجا هستید […]

  ارسال توسط :
  پ
  پ
  زمان مطالعه: ۷ دقیقه

  فال ازدواج متولدین هر ماه به چه صورت است؟ فال ازدواج آنلاین

  ازدواج مرحله بسیار حساس در زندگی هر فرد است و این که دختر یا پسری بخواهد زندگی آینده اش را با شخص دیگری سهیم شود تصمیم بسیار دشواری است که نتیجه اش روی تمام ابعاد زندگی او اثر خواهد گذاشت.

  شما اینجا هستید چون خود را مقابل یک دو راهی بزرگ می بینید و در ذهن تان علامت سوال بزرگی شکل گرفته است: آیا مردی که با او آشنا شده اید قصد ازدواج با شما را دارد؟ آیا عشق او حقیقی است؟ آیا در کنار او خوشبخت خواهید شد؟ سرنوشت ازدواج شما چیست؟ و …

  برای پی بردن به پاسخ این پرسش ها پیشنهاد می کنیم فال ازدواج امسال ما را مطالعه کنید تا ببینید کائنات در این هفته چه چیزی را برای شما در نظر گرفته اند. همچنین برای گرفتن فال حافظ ازدواج آنلاین می توانید به سایت آلامتو مراجعه نمایید.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین فروردین ماه

  مجردها نباید ناامید شوند. دراین فصل عاشقانه، آنها مثل یک آهنربا جنس مخالف را جذب خواهند کرد. فقط در سه ماهه سوم سال مراقب باشید. چون ممکن اسـت بدلیل لجاجتتان با افراد زد و خوردهایی داشته باشید. سعی کنید خودخواه نباشید و بـه اندازه کافی بـه محبوب تان توجه کنید. دراین سال تغییرات زیادی در شغلتان ایجاد می‌شود. پارسال سخت کار می‌کردید و صبورانه انتظار می کشیدید و امسال بالأخره پاداش دریافت خواهید کرد.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین اردیبهشت ماه

  متولدین ماه اردیبهشت بسیار مهربان و خونگرم هستند بنابراین بسیار مراقب هستید که شریک عاطفی تان احساس دوست داشته شدن بکند. کسانی که در ماه اردیبهشت به دنیا آمده اند بسیار احساساتی هستند و همین ویژگی جذابیت انها را بالا برده است. وقتی متولد ماه اردیبهشت فرد مناسب خودش را پیدا می کند هیچ ترسی از تعهد ندارد و اشتیاق زیادی در رابطه نشان میدهد.

  این اشتیاق زیاد شما به ایجاد رابطه باعث میشود دیگران در شروع رابطه احساس کنند شما فرد بیش از حد وابسته ای هستید. پس باید در شروع رابطه بیشتر مراقب رفتارتان باشید و با زیاد پیام دادن یا نشان دادن علاقه بیش از حد او را به شک نیندازید. نکته دیگری که باید بخاطر بسپارید این است که هر کسی دوست ندارد رابطه فیزیکی در شروع رابطه داشته باشد.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین خرداد ماه

  سیاره ماه تولد خرداد، برج جوزا است، آن‌ها به مرور عاشق می‌شوند. اگرمتولد ماه خرداد هستید شخصی جذاب، خوشتیپ، زیبا اما  کمی عصبی و زود جوش هستید. این افراد شخصیتی اجتماعی دارند و علاقه زیادی به جمع‌های شلوغ دارند. ولی خودشان همیشه ساکت هستند و گوش به حرف دیگران می‌دهند. متولد خرداد همیشه در کارهایش نیازبه راهنمایی دارد و به راحتی می‌تواند کسی که در وجودشان علاقه‌ای نسبت به او دارد را حس کند و به او نزدیک شود. خرداد ماهی خیلی راحت معشوقش را به خود جذب می‌کنند. عشق درمتولدین ماه خرداد به گونه‌ای است که اگرشخصی را واقعا دوست داشته باشند، رفتارهایی که مطمئن هستند درست نیست را کنار می‌گذارند و تلاش می‌کنند رفتار‌هایی که انرژی و تمرکزشان را می‌گیرد پیدا کرده وکنار بگذارند. با این کار، به راحتی به آن چیزی که ازعشق و رابطه عاشقانه می‌خواهند می‌رسند. آن‌ها درخرید‌های‌شان به پیشنهادات و نظرات دیگران توجه زیادی می‌کنند. هیچ وقت یک خردادی را نرنجانید چون دیگر دلشان با شما صاف نخواهد شد.

  02 - فال سرنوشت ازدواج آنلاین

  فال سرنوشت ازدواج متولدین تیر ماه

  تیرماهی ها به عنوان اشخاصی حساس و احساسی نسبت به دیگران شناخته می شوند. معروف است که آنها اشخاصی مهربان، دلسوز و مراقب هستند. آنها در وهله اول خجالتی بوده ولی عشق زیادی دارند که نثار شخص مقابل کنند و مشکلی نیز با سریع عاشق شدن ندارند. برای آنها هیچ چیز به اندازه راحتی خانه معنی ندارد. آنها از غذای خوب، شب های گرم و دنج و ارتباط برقرار کردن احساسی لذت می برند. آنها حساس بوده و می خواهند شما هم آن را احساس و دریافت کنید. میزان عشق متولدین هر ماه برای تیر ماهی ها به نحوی است که وقتی کسی را پیدا کنند که بدانند او را همانطوری که هست می بیند، از نظر احساسی به او جذب شده و به گزاش پرشین وی برای مدت زمان طولانی این احساس پا برجا خواهد ماند.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین مرداد ماه

  متولد ماه مرداد شخصیت دلير و پر شور و اشتیاقی دارد کـه توجه دیگران رابه خود جلب میکند. آن قدر اعتماد بـه نفس دارید کـه بـه شخصی کـه خوشتان آمده نزدیک شوید بهمین دلیل هیچ وقت یک فرصت آشنایی خوب را از دست نمی‌دهید. برعکس متولدین ماه هاي دیگر متولد ماه مرداد باید بیشتر روی رفتار خود در رابطه فکر کند تا نحوه شروع رابطه. باید این را بدانید کـه هر مخالفتی بـه معنای شکست و پایان دادن بـه رابطه نیست. وقتی بیش از حد احساساتی شدید یک نفس عمیق بکشید و بـه چیزی کـه می‌خواهید بـه زبان بیاورید فکر کنید.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین شهریور ماه

  عشقی که در وجود یک شهریور ماهی جا خوش کرده است همچون شعله کوچکی است که تا ابد جاودانه می باشد آنچنانکه همیشه در پی عشقی حقیقی و واقعی پیش می رود. یک شهریور ماهی شاید در ظاهر عاشق نباشد ، شاید حتی نخواهد که عاشق شود اما اگر روزی برسد که عاشق شود و عاشقی کند دیگر هیچ چیزی جلودارش نیست چرا که همان عشق تا آخرین لحظه عمرش به امانت نگه داشته می شود.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین مهر ماه

  متولدین ماه مهر افرادی هستند که به عدالت، حتی در رابطه عاطفی، ایمان دارند. آن‌ها دوست دارند که از هر دستی می‌دهند، از همان دست هم بگیرند. در واقع به دنبال برابری در رابطه هستند؛ بنابراین شریک زندگی آن‌ها نیز باید به این موضوع توجه زیادی نشان دهد.

  مثلا اگر همسر مهر ماهی شما برایتان هر شب غذا می‌پزد، انتظار دارد که شما نیز از او تشکر کنید یا حتی برای قدردانی از زحماتی که او در طول روز کشیده، ظرف‌ها را بشویید. با این اوصاف، اگر همسری مهر ماهی دارید، باید محبت‌های او را جبران کنید، در غیر این صورت انگیزه لازم را برای یک رابطه ایده آل از او گرفته اید.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین آبان ماه

  برج عقرب از جمله بروج فلکی با نشانه “آب” است که برای داشتن صفات شهوانی و احساسی عمیق شناخته شده است. آنها عاشق این ویژگی ها در خود هستند و در دیگران نیز این صفات را دوست دارند. وقتی نوبت به داشتن قرار آشنایی عاشقانه می رسد، آنها به شما این احساس را می دهند که گویی او را می شناسید ولی تا وقتی که به طور کامل به شما اعتماد نکنند تمام خود را برایتان رو نمی کنند. از آنجا که معمولا نسبت به انگیزه های مردم شک دارند، بنابراین اعتماد و عشق برایشان زمان می برد. آبان ماهی ها هرکسی را وارد زندگی خود نمی کنند ولی وقتی اینکار را کنند، می دانند شخص بسیار خاصی را پیدا کرده اند.

  03 - فال سرنوشت ازدواج آنلاین

  فال سرنوشت ازدواج متولدین آذر ماه

  رها کردن گذشته برای حرکت به آینده ضروری است. زندگی مجردی می تواند برای شما هیجان انگیز باشد زیرا که با گروه بزرگی از دوستان تان سرگرم هستید و احساس تنهایی نخواهید کرد. شما یکی از نشانه هایی هستید که دوست دارید با گذشته خود دوست بمانید و این موضوع همچنان در سال ۱۴۰۰ ادامه دارد. زمانی که مریخ پرخاشگر از ابتدای ماه ژانویه وارد نشانه آرامش شما می شود، توسط ایده‌های خود انگیزه می گیرید و به دنبال چیزهای روتین و طولانی مدت نخواهید بود. گرچه عشق های گذشته خود را به یاد می آورید که بسیار دلپذیر بودند و آماده هستید تا به سوی عشق بزرگتری قدم بردارید. ماه کامل در شروع ماه ژوئن در نشانه شما قرار دارد که از یک اتفاق پرشکوه تشکر خواهید کرد. تجربیات عاشقانه خود را جمع آوری می کنید و در جستجوی فرصت‌های جدید آنها را به کار خواهید برد. به همین دلیل از تجربیات عاشقانه خود پشیمان نیستید حتی اگر بد بوده باشند و یا دچار شکست شده باشید. فردی که اکنون هستید باورنکردنی است. دسامبر یک ماه جدید و خورشید گرفتگی در نشانه ماجراجویانه شمااست، که درهای زیادی را برای شما باز خواهد کرد، اما قبل از اینکه بخواهید اقدامی کنید باید بتوانید انتهای آن را ببینید. مسئولیت هر کاری که انجام می دهید را به عهده بگیرید، حتی اگر خودتان مقصر هستید خودتان راسرزنش نکنید.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین دی ماه

  دی ماهی‌ها افرادی سنتی هستند که دوست دارند زمان زیادی را با خانواده خود سپری کنند. آن‌ها آرامش خود و خانواده شان را به هر چیز دیگری ترجیح می‌دهند، البته گاهی هم افکار منفی به سراغشان می‌آید که اهمیت چندانی ندارد و خیلی زود هم ناپدید می‌شود.

   

  متولدین این ماه از شما انتظار دارند که دوست داشتن تان را به آن‌ها نشان دهید. اما چگونه؟ یک دی ماهی دوست دارد که اعضای خانواده اش در موقعیت‌های مختلف به هم هدیه‌هایی خاص و منحصر بفرد دهند، از این رو هیچ چیز بیشتر از خرید هدیه همسر شما را خوشحال نمی‌کند. البته این را هم نادیده نگیرید که هر چه هدیه شما مجلل و گران‌تر باشد، بیشتر به دل او خواهد نشست.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین بهمن ماه

  حس مسئولیت پذیری که در گذشته داشتید به شما کمک می کند تا حرکت کنید. ونوس مشتاق وارد برج حمل آتشین در اول هفته ماه فوریه میشود، یک شروع مهم برای شما خواهد بود.این پیوند بسیار مهیج برای شما خواهد بود و در تلاش هستید که زندگی عاشقانه تان را بسازید. نیازها و خواسته هایی که دارید اکنون قابل درک هستند و احساس می کنید که کمی خودخواه تر از حد معمول هستید. ملاقات ها به روشی که دوست دارید نتیجه نمی دهد،بعد از مدتی سرگرم کننده باشد اما طولی نمی کشد که به دنبال ملاقات دیگری خواهید رفت. ونوس وارد برج جزا در شروع ماه آوریل می شود. از شما خواسته می شود که تمام آنچه را که دوست دارید بیان کنید. به دنبال یک ارتباط معنوی محکم هستید. به سمت افرادی که باهوش و شوخ طبع هستند جذب می شوید و قلب شما را تسخیر می‌کنند. در همان هفته ونوس و زحل با یکدیگر هم محور می شوند و برای عشق طولانی مدت تمرکز خواهند کرد. زمان عالی است که با شخصی که بزرگتر از خودتان می باشد ارتباط برقرار کنید که در مورد جهان و یا حتی خودتان آموزش هایی را به شما خواهد داد. یک ماه کامل/ خورشید گرفتگی در آغاز ماه سپتامبر ایجاد می شود که از شما می خواهد تا مسئولیت اقدامات عاشقانه خود را به عهده بگیرید و دیگران را سرزنش نکنید. اگر بازهم در ارتباطات عاشقانه تان به بن‌بست رسیدید باید خودتان را ببخشید و سرزنش نکنید. زمانی که بتوانید احساسات خود را کنترل کنید و آنها را در دست بگیرید آن زمان است که می توانید پیشرفت کنید.

  فال سرنوشت ازدواج متولدین اسفند ماه

  اگر از بین برج های فلکی بخواهیم یک برج را نام ببریم که احتمال در یک نگاه عاشق شدن او از همه بیشتر باشد، متولدین برج حوت (ماهی) بهترین گزینه است. اسفندماهی ها به سرعت عاشق شده و به همین دلیل اغلب مستعد دلشکسته شدن، هستند. آنها بیشتر از هرچیز دیگری عاشق ایده عشق هستند. سیاره نپتون بر نشانه آنها فرمانروایی می کند که سیاره رویاها، خیالپردازی ها و فریبندگی هاست. افرادی که در ماه اسفند متولد می شوند بسیار حساس بوده و نمی توانند به خوبی با نادیده گیری های احساسی کنار بیایند. میزان عشق متولدین هر ماه برای اسفندی ها این است که آنها همسرانی می خواهند که از نظر احساسی نسبت به آنها حساس و مراقب باشد. تا زمانی که شخص مقابل آنها این ویژگی را داشته باشد، آنها برای همیشه می توانند عاشق بمانند.

  برگرفته از: salamdonya.com

  می توانید مقالات زیر را هم بخوانید:

  کسب و کار ناخن کاری

  سفری هیجان انگیز به سرزمین بهترین بازی های جهان

  تبلیغ در سایت مانا

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.