جمله امروز ما:
خدا به هر کی که دلش دریا باشه، کشتی میده.

پنج شنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 13 June , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 570 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد اعضا : 4 تعداد دیدگاهها : 43×
 • اوقات شرعی


  Warning: A non-numeric value encountered in /home/manajour/public_html/wp-content/plugins/azan/index.php on line 122

 • خدمات حسابداری در کرج برای مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی
  30 جولای 2022 - 20:04
  شناسه : 3028

  زمان مطالعه: ۴ دقیقه خدمات حسابداری در کرج برای مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی برای ارائه خدمات حسابداری توسط کرج پرتال  توجه داشته باشید که در قانون تملک آپارتمان ها به پرداخت شارژ و هزینه های دوره ای مجتمع اشاره شده است. در صورتی که یک مجتمع هم مسکونی باشد و هم تجاری، در این صورت هزینه ی […]

  ارسال توسط :
  پ
  پ
  زمان مطالعه: ۴ دقیقه

  خدمات حسابداری در کرج برای مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی

  برای ارائه خدمات حسابداری توسط کرج پرتال  توجه داشته باشید که در قانون تملک آپارتمان ها به پرداخت شارژ و هزینه های دوره ای مجتمع اشاره شده است. در صورتی که یک مجتمع هم مسکونی باشد و هم تجاری، در این صورت هزینه ی شارژ ساختمان به درآمدهای حاصل از اجاره واحدهای تجاری هم تعلق می گیرد. در این موارد یک حسابدار باید بتواند تمامی ورودی ها و خروجی های صندوق مجتمع را بررسی کند. خدمات حسابداری در کرج  به طور شفاف و دقیق، کل درآمدهای حاصله و هزینه های مجتمع را ثبت و ضبط خواهد کرد. تمام امور حسابداری بر طبق قوانین و مقررات آپارتمان انجام می شود. هر گونه هزینه برای ساختمان، در جلسه هیات مدیره به تایید می رسد و خدمات حسابداری در کرج مانع از اختلافات و بی نظمی در مجتمع خواهد شد. هزینه های هر مجتمع تجاری و مسکونی و اداری شامل هزینه های مصرفی، عمرانی و جاری می باشد. هزینه های جاری شامل کلیه دستمزدهای پرداختی برای امور سرایداری، باغبانی، بیمه، تعمیرات، نظافت و نگهبانی می باشد. هزینه های مصرفی شامل کلیه قبوض برق، آب و گاز است. هزینه های عمرانی مربوط به ایزوگام، نمای ساختمان، نصب سیستم های امنیتی و غیره می باشد.

  1.3 - خدمات حسابداری در کرج برای مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی

  خدمات حسابداری در کرج برای مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی

   

  خدمات حسابداری در کرج برای شرکت های صنعتی، تولیدی و خدماتی

  شرکت های صنعتی و تولیدی: خدمات حسابداری در کرج (https://karajportal.ir )  ا استفاده از نرم افزار های حسابداری به راحتی ارائه می شود. شرکت های بزرگ برای ارجاع امور مالی خود به شرکت های حسابداری، معمولا از برنامه های تحت شبکه استفاده می کنند. ایده آل ترین خدمات حسابداری در کرج با استفاده از سیستم های حسابداری آنلاین و از طریق اینترنت ارائه می شوند. صورت وضعیت های فصلی، امور مالیاتی، اظهارنامه های امور مالیاتی و سایر امور مالی از طریق نرم افزار انجام می شوند. یک حسابدار در کرج  باید استفاده از نرم افزارهای روز دنیا را آموزش دیده باشد و همواره خود را بروز نگه دارد تا در خدمات حسابداری مجموعه های صنعتی مشکلی ایجاد نشود.

  شرکت های خدماتی: بخشی از خدمات حسابداری در کرج، استخراج اطلاعات مالی از اسناد و مدارک و بررسی فاکتورهای موثر بر سود و زیان شرکت است. انتقال اطلاعات درج شده در دفتر روزنامه به دفتر کل و انتقال بدهکاری ها و بستانکاری ها به دفتر معین برای شرکت های خدماتی ضروری است. تهیه ترازهای مالی ماهیانه برای مانده گیری و محاسبه بدهکاری و بستانکاری انجام می شود. بستن حساب های مقطعی و ثابت شرکت و اصلاح حساب ها از طریق انتقال به حساب های معین، صورت می گیرد. صورت سود و زیان، صورت جامع سود و زیان، صورت های نقدی و ترازنامه از مهمترین صورت های مالی یک شرکت خدماتی هستند که یک حسابدار در کرج باید با آنها آشنا باشد.

  2.1 1 - خدمات حسابداری در کرج برای مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی

  خدمات حسابداری در کرج برای شرکت های صنعتی، تولیدی و خدماتی

   

  خدمات مالی برای شرکت های بازرگانی و پیمانی

  شرکت های بازرگانی: خدمات حسابداری در کرج برای امور بازرگانی به ثبت و بایگانی اسناد، مکاتبات مالی، تنظیم گزارش مالی و بیمه ای و بررسی سود و زیان دفاتر مربوط می شود. تهیه ی صورت های مالی برای برآورد دارایی ها و خسارات، سود و زیان، درآمد و هزینه، از مهمترین کارهای یک حسابدار در کرج است. تنظیم ترازنامه مالی بر اساس صورت های مالی سالیانه شرکت بازرگانی، لیست گردش نقدینگی و ورود و خروج بودجه ها و هزینه ها از مهمترین خدمات حسابداری در کرج است. آشنایی به نرم افزارهای حسابداری برای ثبت ادواری و دائمی موجودی شرکت بازرگانی ضروری است. بر خلاف حسابداری در شرکت های دولتی که مهمترین فاکتور موفقیت مالی، رفع نیازهای مالی شرکت است، در حسابداری بازرگانی، مهمترین فاکتور موفقیت مالی، کسب سود بیشتر است.

  شرکت های پیمانی: در خدمات حسابداری در کرج برای شرکت های پیمانی باید ضرایب کاهنده و افزاینده و قراردادها را به نحوی تعریف کرد که کمترین میزان مالیات را به بار بیاورد. به این منظور در برنامه های حسابداری به بخش پیمانکاری وارد شده و با کلیک بر روی قرارداد جدید، کد تنظیم قرارداد را وارد می کنیم. تاریخ شروع و پایان قرارداد توسط کارفرما تعیین می گردد. هزینه و مبلغ نهایی قرارداد با هم برابر هستند ولی بنا به شرایط پروژه های پیمانکاری، ممکن است تغییر کنند. شناسایی و ثبت هزینه هایی که مازاد بر مبلغ قرارداد برای پیشبرد پروژه صورت گرفته، بخشی از ملزومات حسابداری امور پیمانکاری است. همچنین باید سود و زیان و درآمدهای پروژه را محاسبه کرد.

  3.1 - خدمات حسابداری در کرج برای مجتمع های اداری، تجاری و مسکونی

  خدمات مالی برای شرکت های بازرگانی و پیمانی


  مقالات بیشتر را بخوانید :

  تبلیغ در سایت مانا

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.