جمله امروز ما:
خدا به هر کی که دلش دریا باشه، کشتی میده.

یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 554 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 43×
 • اوقات شرعی


  Warning: A non-numeric value encountered in /home/manajour/public_html/wp-content/plugins/azan/index.php on line 122

 • زمان مطالعه: ۳ دقیقه

  621180 PNUBIZ 602 scaled - درباره ما

  درباره رسانه خبری و مجله الکترونیکی مانا:

  مجله الکترونیکی و رسانه خبری مانا به طور کلی از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول مجله الکترونیکی می باشد. بخش مجله الکترونیکی چندین بخش نظیر بخش فرهنگی ، تکنولوژی ، آموزشی، سیاسی، اجتماعی ، مصاحبه و … می باشد. این بخش توسط دانشجویان و اساتید متخصص در زمینه های فوق اداره می شود. تولید محتوای این بخش نیز بر عهده گروه تخصصی مجله الکترونیکی می باشد. همچنین شما خوانندگان عزیز می توانید محتوای مد نظر خود را در قالب ورد نوشته و برای ما ارسال کنید. بعد از بررسی در مجله الکترونیکی مانا منتشر می شود.

  بخش دوم رسانه خبری می باشد. این بخش اخبار مربوط به دانشگاه ها و وزارت علوم را پوشش می دهد. در سایر زمینه ها اعم از فرهنگی، مذهبی، سیاسی، اجتماعی و … بیشتر به تحلیل اخبارهای منتشر شده می پردازد. با توجه به اینکه تیم رسانه خبری عمدتا دانشجویان و فعالان فرهنگی و علمی دانشگاه های مختلف می باشند، لذا بخش رسانه خبری تنها اخبار مرتبط در زمینه دانشگاهی و وزارت علوم و مصاحبه های مختلف را پوشش می دهد.

   

  تیم مجله الکترونیکی و رسانه خبری مانا

  تیم مانا نیز از چندین گروه تشکیل شده است. سردبیر و مدیر مسئول این مجله الکترونیکی جناب آقای مهندس میرپیمان فاطمی می باشند. همچنین این تیم تشکیل شده از :

  تیم فنی و پشتیبانی فنی و برنامه نویسی : تیم فنی مجله الکترونیکی مانا، تیم تخصصی تارا می باشد. تیم تخصصی تارا یکی از بهترین تیم های برنامه نویسی کلان شهر تبریز و از جمله متخصصان استراتژی سئو و استراتژی محتوا می باشند.

  تیم تولید محتوا : تیم تولید محتوا متشکل از اساتید و دانشجویان مختلف و متخصص در زمینه های مختلف می باشد. هر زمینه ای که مقاله تولید می شود، داور و متخصص مخصوص خود را دارد.

  تیم گرافیک و تدوین : تیم گرافیک و تدوین نیز اقدام به تهیه پادکست و کلیپ های رسانه خبری مانا و مجله الکترونیکی مانا می کنند.

  تیم خبری : این تیم اقدام به تهیه اخبار دانشگاهی و وزارت علوم و همچنین نقد و بررسی آنها می کند. تیم خبری خود از متخصصان تشکلات دانشجویی ، مجله های دانشجویی، انجمن ها و کانون ها می باشد که بتواند محتوای مفیدی در این زمینه تولید و داوری کند.

   

    مدیر کل  مجله الکترونیکی مانا :

  سردبیر مجله الکترونیکی مانا مهندس میرپیمان فاطمی می باشند. مهندس میرپیمان فاطمی فعال در زمینه تجارت الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ، مشاور و مهندس شرکت های مختلف در تبریز م همچنین یکی از مدیران تیم تارا می باشند.

   

               معاونت مجله الکترونیکی مانا :

  معاونت مجله الکترونیکی مانا مهندس رضا سرخی می باشند. مهندس سرخی فعال در زمینه فناوری اطلاعات و طراح سایت و دیجیتال مارکتینگ همچنین یکی از مدیران تیم تارا می باشند.

   روابط عمومی مجله الکترونیکی و مسئول بخش خبری دانشگاه :

  روابط عمومی و مسئول بخش خبری دانشگاه مجله الکترونیکی مانا نیز آقای مهندس رامین شریفی آذریان می باشند. آقای مهندس شریفی با سابقه فعالیت در تشکلات و انجمن های دانشگاه نبی اکرم ص، فعال در زمینه فعالیت های دانشگاهی می باشند.

   

   مسئول گرافیک و طراح های گرافیکی :

  بخش گرافیک، کلیپ و تدوین نیز بر عهده جناب آقای مهندس فرهاد ملکی می باشد. آقای مهندس ملکی، با سابقه فعالیت های تشکلاتی و همچنین سابقه مدیریت نشریه دانشجویی، یکی از مسئولان ویراستاری و همچنین مدیر بخش گرافیک و طرح های گرافیکی می باشند.

   

  راه های تماس و ارسال مقاله:

  اگر قصد ارسال مقاله به مجله الکترونیکی مانا را دارید، می توانید از طریق فرم زیر فایل ورد نوشته شده را اپلود کنید. بعد از داوری در سریع ترین زمان با شما تماس گرفته می شود.

   

  ارسال مقاله و محتوا

  • انواع فایل های مجاز : word.
   فایل در قالب ورد باشد.